Grožio draugė yra tavo nauja geriausia draugė!

  • Patarėjas
  • Pasitikėk
  • SantykiaiGrožio draugė = Jūsų asmeninė odos priežiūros specialistė

Tobuli produktai, tenkinantys jūsų odos poreikius

Jūsų Grožio draugė puikiai žino jūsų odos poreikius, todėl nesunkiai parinks tokius produktus, kurie leis jums pasiekti norimų rezultatų.  Tai iš tikrųjų patogus sprendimas!

Pinigų taupymas, nes perkate jums tobulas priemones

Daugiau nereikės pirkti daugybės produktų ir leisti begalės pinigų. Jūsų Grožio draugė paruoš jums odos priežiūros schemą ir paaiškins, ko reikia jūsų odai.

Laiko taupymas, nes nereikia eiti į parduotuvę ir ieškoti kosmetikos

Pamirškite apie produktų paiešką parduotuvėse ir ilgas eiles. Grožio draugė galvos apie jus ir paskambins, kai jūsų mėgstami produktai artės į pabaigą. Jūs žinosite apie visas aktualiausias tendencijas, nes ji pristatys jums visus sezono hitus. Viskas neišėjus iš namų!Grožio draugė = pasitikėjimas ir saugumas

Garantija, kad, jei nesate patenkinta kosmetikos produktu, galite jį grąžinti, o mes grąžinsime pinigus

Kompanijoje „Mary Kay“ klienčių pasitenkinimas yra svarbiausias, todėl jūs galite pasinaudoti 100 % pasitenkinimo garantija ir be jokių problemų grąžinti savo Grožio draugei produktą, kuris nepatenkino jūsų lūkesčių.

Pasitikėjimas, kad perkate patikrintus ir ištirtus produktus.

„Mary Kay“ – kompanija, turinti daugiau kaip 60 metų tradicijas. Čia kiekvienas produktas yra daug kartų patikrintas. Rinkdamasi „Mary Kay“, jūs pasirenkate patikrintus produktus, kuriepateisins jūsų lūkesčius. Daugiau apie mūsų produktų saugumą perskaitysite čiaGrožio draugė = daugiau nei grožio konsultantė

Greitoji makiažo pagalba visur ir visada

Planuojate svarbų vakarą? Vakarėlį? Pasimatymą? Norite atrodyti stulbinančiai, bet jums reikia pagalbos? Paskambinkite savo Grožio draugei, kuri atveš jums geriausios dekoratyvinės kosmetikos ir padės atlikti makiažą. 

Jokių problemų su dovanomis

Daugiau nereikės nerimauti, kad pamiršote apie draugės ar vyro gimtadienį arba, kad vėl teks stovėti ilgą eilę, norint įsigyti dovanų. Jūsų Grožio draugė visuomet yra pasiruošusi jums padėti ir paruošti individualias dovanas jūsų artimiesiems.

Išskirtiniai santykiai

Tarp „Mary Kay“ grožio draugių ir jų klienčių susiformuoja gražūs santykiai ir stipri draugystė. Kiekviena moteris nori jaustis išskirtinai, kompanijoje „Mary Kay“ tai įmanoma.